twitter instagram YouTube

2020-01-15
Wywieśmy flagi w dniu 17-go stycznia!

Wywieśmy flagi w dniu 17-go stycznia!

Miasto Leszno wychodzi z kolejną inicjatywą. Wywieśmy flagi w dniu 17 stycznia. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do akcji #FlagaNa100lecieLeszna, czyli wywieszania flagi z okazji 100. rocznicy powrotu Leszna do Macierzy.

Celem naszej akcji jest, aby w 100. rocznicę powrotu Leszna do Macierzy na jak największej liczbie budynków w Lesznie zawisły powstańcze, narodowe lub specjalnie na tą okazję przygotowane flagi. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców do wywieszenia flagi narodowej w dniu tej jakże ważnej rocznicy w historii Leszna. To będzie piękny i zarazem prosty gest. Mamy nadzieję, że mieszkańcy chętnie odpowiedzą na naszą inicjatywę.

Ambasadorami akcji będą wszyscy, którzy wywieszą flagę w dniu 17 stycznia, w dniu tak ważnym dla Leszna.

Chcemy Was również zachęcić dla akcji wywieść flagę na 100. rocznicy powrotu Leszna do Macierzy na Waszych profilach na Youtubie, Facebooku, Instagramie, Twitterze. Aby włączyć się do akcji, trzeba zrobić zdjęcie wywieszonej przez Was flagi i opublikować je w mediach społecznościowych z oznaczeniem #FlagaNa100lecieLeszna i #17Stycznia1920.

A jeśli ktoś już będzie chciał wywiesić sobie w oknie powstańczą flagę, to pozostaje jeszcze pytanie skąd ją wziąć?

W czwartek 16 stycznia o godz. 15.00 Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak będzie rozdawał okolicznościowe flagi u zbiegu ulic Słowiańskiej i Pl. Metziga. Flagi można nabyć również w Centrum Informacji Turystycznej.

Podczas akcji będą też rozdawane poduszki przygotowane przez Stowarzyszenie "Wygraj Siebie".

 

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas