twitter instagram YouTube

2017-02-10
Zakochaj się w Lesznie - jak MY!

Zbliżają się Walentynki, dlatego przygotowaliśmy dla Was ciekawą zabawę. Zakochanym można być nie tylko w drugiej osobie, ale też w miejscach. My proponujemy Wam zakochanie się…w Lesznie. Niech to będzie Wasza randka z miastem.

Zachęcamy  Was do odwiedzenia z bliską osobą miejsca w Lesznie, które jest dla Was szczególnie ważne. Nie chcemy proponować konkretnych spacerów, ale zachęcamy Was do wyjścia z domu i pospacerowania tam, gdzie nogi poniosą. Możecie się przejść na przykład szklakiem leszczyńskich murali, po starówce albo pójść do najbliższego parku czy odwiedzić miejsca gdzie działają lub podejmują rozgrywki sportowe leszczyńskie organizacje pozarządowe, a wiemy, że spędzacie tam wiele czasu. Wszystko zależy do Was! A może macie w swoich zasobach zdjęcia Waszych ulubionych miejsc w Lesznie, wyślijcie je do nas.

Przygotowaliśmy dla Was zabawę: Zakochaj się w Lesznie – jak MY!

Zasady zabawy:

  • sfotografuj się z ukochaną osobą w Lesznie lub sfotografuj swoje ulubione miejsce w Lesznie;
  • wyślij zdjęcie na: ngo@leszno.pl lub wstaw w komentarzu posta na fanpage LeszczyńskieNGO;

Na zdjęcia czekamy od 12 do 14 lutego 2017r.

Następnie zdjęcia zostaną umieszczone na stronie oraz profilach społecznościowych prowadzonych przez Miasto Leszno, a na fanpage LeszczyńskieNGO odbędzie się głosowanie na najlepszą fotografię, polegające na zebraniu jak największej liczby kliknięć ‘Lubię to!’

Osoby biorące udział w konkursie dostaną gadżety, a autorzy trzech zdjęć, które uzyskają najwięcej kliknięć ‘Lubie to’ spotkają się z Prezydentem Miasta Leszna Łukaszem Borowiakiem i otrzymają nagrody – niespodzianki!

Głosowanie odbędzie się w dniach od 15 do 19 lutego br. na profilu facebook.com/LeszczynskieNGO

Zakochaj się Lesznie – to takie proste, naprawdę! Leszno to piękne miasto i warto odkrywać je na nowo oraz aktywnie spędzać czas.

[ Przeczytaj ] Warunki ogólne Zabawy

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas