twitter instagram YouTube

2017-03-09
Zakochaj się w Lesznie JAK MY – rozstrzygnięcie!

W czwartkowe południe w gabinecie Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka odbyło się oficjalne podsumowanie konkursu fotograficznego „Zakochaj się w Lesznie – JAK MY”, na którym nagrodzono laureatów walentynkowej zabawy. Polegała ona na sfotografowaniu swojego ulubionego miejsca w naszym mieście.

W ramach konkursu nadesłanych zostało kilkanaście fotografii oraz jeden materiał filmowy, przesłany jako materiał specjalny i dodatek do całej zabawy. Wszystkie zdjęcia pojawiły się na profilu Facebook Leszczyńskie NGO , gdzie następnie odbyła się druga część konkursu, polegająca na zebraniu jak największej liczby kliknięć ‘Lubię to!” pod zamieszczonym zdjęciem. Użytkownicy portalu wybrali laureatów, którymi zostali:

I Miejsce – Dominika Ratajczak – 544 lubię to

II Miejsce – Bartosz Domagała – 177 lubię to

III Miejsce – Daniel Nowak – 160 lubię to

IV Miejsce – Klaudia Kulinska – 140 lubię to

Zwycięzcy konkursu zostali zaproszeni na wizytę do gabinetu Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka, który pogratulował laureatom oraz wręczył specjalne nagrody. Podczas luźnej i wesołej rozmowy poruszono wiele tematów dotyczących bardzo różnych sfer życia.

Wszystkie nadesłane zdjęcia, które wzięły udział w konkursie dostępne są na profilu społecznościowym Facebook  Leszczyńskie NGO .

Jeszcze raz gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Już niebawem kolejne!

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas