twitter instagram YouTube

2018-02-13
Zakochaj się w Lesznie jak MY (edycja 2)

Zakochaj się w Lesznie jak MY (edycja 2)

„Zakochaj się w Lesznie jak MY” to kampania, w której pokazujemy za co można pokochać Leszno, a także dowiadujemy się, co najbardziej Leszczynianie cenią w swoim mieście. Za pomocą fotografii, materiałów filmowych, czy różnych publikacji ukazane są walory i uroki Leszna. Kampania skierowana jest do mieszkańców Leszna, jak i osób, które chcą lepiej poznać nasze miasto.

Druga edycja kampanii rozpoczęła się zabawą prowadzoną na profilu LeszczyńskieNGO na portalu społecznościowym Facebook. Publikowane tam są specjalne posty zawierające grafiki, na których znajduje  się wykonana w Lesznie fotografia, przedstawiająca pewien element np. architektury miasta oraz nawiązujące do niej pytanie. Zadanie mieszkańców polega na dodaniu komentarza z poprawną odpowiedzią, a także zebraniu jak największej liczby kliknięć „Lubię To!” przy odpowiedzi. W ramach zabawy pojawi się dziesięć grafik z pytaniami oraz dwie grafiki bonusowe. Osoby, które udzielą dobrej odpowiedzi i zbiorą najwięcej polubień, zdobędą  miejskie gadżety. W akcję włączył się również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie oraz Organizacja Turystyczna Leszno – Region.

Inauguracyjna edycja akcji składała się z dwóch części. W pierwszym etapie uczestnicy mieli za zadanie wykonanie fotografii z ukochaną osobą w Lesznie, bądź sfotografowanie wybranego przez siebie miejsca w naszym mieście. Następnie nadesłane zdjęcia zostały opublikowane na FanPage Leszczyńskie NGO na serwisie Facebook, gdzie mieszkańcy za pomocą kliknięć „Lubię To!” wybrali najciekawsze według nich fotografie. Laureaci, czyli autorzy trzech prac z największą liczbą polubień zostali zaproszeni do gabinetu Prezydenta Miasta Leszna na specjalne podsumowanie kampanii oraz wręczenie nagród.

Nadesłane prace - https://leszno.pl/Zakochaj_sie_w_Lesznie_JAK_MY_-_Glosowanie.html

Podsumowanie I edycji kampanii - https://leszno.pl/Zakochaj_sie_w_Lesznie_JAK_MY_-_rozstrzygniecie_.html

 

Dodatkowo, w ramach kampanii pojawiło się VI galerii fotograficznych, pokazujących Leszno w kilku sceneriach, m.in. latem, jesienią, zimą, czy z lotu ptaka oraz nagrany został specjalny materiał filmowy ukazujący Leszno, nagrany za pomocą drona.

Fotografie:

Część I – „Spacer z aparatem po Lesznie”

Część II „Spacer z aparatem po Lesznie II”

Część III – „Leszno z lotu ptaka”

Część IV – „Park im. Jana Jonstona”

Część V – „Jesień”

Część VI – „Święta w Lesznie”

Film

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas