twitter instagram YouTube

2018-02-21
Zakochaj się w Lesznie jak my - trwa II edycja!

Zakochaj się w Lesznie jak my - trwa II edycja!

Trwa druga edycja akcji „Zakochaj się w Lesznie jak my”. W tym roku oprócz galerii fotograficznych przedstawiających Miasto Leszno zorganizowana jest foto-zabawa, w której trzeba wykazać się znajomością naszego miasta.

„Zakochaj się w Lesznie jak my” to kampania, która ukazuje, za co pokochać można Leszno. Tym razem przez caly luty na łamach strony LeszczyńskieNGO na portalu Facebook publikowane są specjalne grafiki z zamieszczonymi fotografiami charakterystycznych miejsc w Lesznie oraz pytania z nimi związane.

Zasady zabawy są bardzo proste – wystarczy poprawnie odpowiedzieć na załączone do fotografii pytanie, treść odpowiedzi zamieścić w komentarzu do postu z grafiką i zebrać jak największą liczbę kliknięć „Lubię To!” przy swoim komentarzu. W zamian za spełnienie wszystkich tych warunków otrzymać można specjalne gadżety Leszczyńskich NGO, m.in. pendrive, kalendarz, kubek,  ale też voucher na lodowisko zapewniony przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, czy upominki przygotowane przez Organizację Turystyczną Leszno – Region.

Dotychczasowe posty cieszą się sporą popularnością. Stopień ich trudności jest bardzo zróżnicowany, jednak każda zagadka uzyskała rozwiązanie, a najpopularniejsze komentarze uzyskują  nawet kilkadziesiąt polubień. Opublikowane dotąd posty zobaczyć można w galerii załaczonej do tego newsa.

Dodatkowo w ramach tegorocznej kampanii ukazały się dwie galerie fotograficzne, przedstawiające Leszno w obiektywnie. Co warto zaznaczyć, to już VII i VIII część galerii, a już wkrótce pojawią się kolejne!

#Zakochaj się w Lesznie - jak MY (część VII - murale)

 

#Zakochaj się w Lesznie - jak MY (część VIII - Leszno <3)

 

Wszystkich chętnych do udziału w zabawie zapraszamy na FanPage LeszczyńskieNGO na Facebook. Adres strony to www.facebook.com/LeszczynskieNGO. Przypominamy, że bawimy się do końca lutego!

Partnerami tegorocznej akcji są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie oraz Organizacja Turystyczna Leszno – Region.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas