twitter instagram YouTube

2019-02-04
Zasady zabawy

„Zakochaj się w Lesznie jak MY” to kampania, w której pokazujemy za co można pokochać Leszno, a także dowiadujemy się, co najbardziej Leszczynianie cenią w swoim mieście. Za pomocą fotografii, materiałów filmowych, czy różnych publikacji ukazane są walory i uroki Leszna. Kampania skierowana jest do mieszkańców Leszna, jak i osób, które chcą lepiej poznać nasze miasto.

Tegoroczna edycja kampanii "Zakochaj się w Lesznie jak MY" potrwa do końca lutego. W trakcie jej trwania będziemy proponować mieszkańcom udział w zabawach, konkursach, akcjach promocyjnych na naszej stronie, naszym profilu na FB, Instagramie i kanale na You Tube. Różnorodność zabaw, które przygotowaliśmy pozwoli  każdemu na włączenie się akcję. Niektóre są całkiem proste, żeby rozwiązać inne trzeba będzie trochę poszukać i poszerzyć swoją znajomość historii Leszna. 

Oprócz zabaw i konkursów polegających na udzielaniu odpowiedzi do pytań zadawanych na naszym profilu na FB chcemy zaprosić Was do udziału w zabawie fotograficznej - jej zasady zostały opisane TUTAJ

Mamy nadzieję, że z chęcią włączycie się w kampanię "Zakochaj się w Lesznie jak MY" 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas