twitter instagram YouTube

2020-01-16
Zbadaj się i zyskaj spokój!

Zbadaj się i zyskaj spokój!

Wraz z początkiem 2020 roku Grupa LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla pań w wieku 50-69 lat.

Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego.

W tym roku uprawnienia do skorzystania z bezpłatnej mammografii nabywają Panie z rocznika 1970. Grupa LUX MED zaprasza je do rejestracji na badania i zachęca do ich regularnego przeprowadzania. Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów  kolejnych badań mammograficznych pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby.

W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:

  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy;
  • są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na panie 3 lutego 2020 r. w godzinach od 10.00 do 17.00 przy Centrum Handlowym Manhattan, Al. Jana Pawła II 16.

Aby wziąć udział w badaniu należy się wcześniej zarejestrować pod numerem telefonu: 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz.

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty.  

Na badanie należy także zabrać zdjęcia z poprzednich mammografii.

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas