twitter instagram YouTube

2019-03-15
Zwycięzcy konkursu z wizytą u Prezydenta

Zwycięzcy konkursu z wizytą u Prezydenta

Zakończyła się kampania "Zakochaj się w Lesznie jak MY". Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Dom Nasz Świat" wzięło udział w konkursie fotograficznym w ramach tej kampanii.

W sumie do konkursu wpłynęły 22 zdjęcia. W dniach od 19 do 25 lutego odbywało się głosowanie na portalu Facebook - trzeba było pod swoim zdjęciem zebrać jak największą liczbę reakcji "super", czyli serduszek. 

Rywalizacja była zacięta do samego końca głosowania! Zdjęcie przesłane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Dom Nasz Świat"  zdobyło  1232 serduszka! Jest to zasługa wielu osób ze Stowarzyszenia, które aktywnie włączyły sie w akcję!

W ramach nagrody, podopieczni Stowarzyszenia zostali zaproszeni do Urzędu Miasta Leszna, gdzie odbyła się dla nich lekcja samorządności przeprowadzona przez Prezydenta Miasta Leszna Pana Łukasza Borowiaka. W spotkaniu uczestniczyli podopieczni  stowarzyszenia oraz ich rodzice i wolontariusze. Pan Prezydent wręczył wszystkim upominki i w kilku słowach przedstawił tajniki pracy urzędu. Opowiedział również trochę o sobie i cierpliwie odpowiadał na pytania gości. 

Pan Prezydent otrzymał także w upominku zwycięskie zdjęcie, które stanęło na honorowym miejscu w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta. 

Gratulujemy wygranej w konkursie fotograficznym! 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas