twitter instagram YouTube

2017-06-23
Dni Otwarte

Opis wydarzenia:

W dniach od 18 do 22 września w ramach III edycji akcji Aktywne Obywatelskie Leszno odbędą się Dni Otwarte, które służyć mają prezentacji codziennej działalności organizacji pozarządowych: fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, spółdzielni socjalnych, a także instytucji kultury, klubów działających przy spółdzielniach mieszkaniowych.

Organizacje/instytucje specjalnie dla mieszkańców Leszna przygotowały ponad 170 różnych aktywności.

Wśród atrakcji m.in.: warsztaty, konsultacje zdrowotne, porady dietetyczne, pokazy sztuk walki, treningi sportowe, spotkania, projekcie filmowe, konkursy i wiele innych. Będzie też można zobaczyć kulisy teatru i wejść ze zniżką do parku linowego.

W ramach dni otwartych pracownicy i wolontariusze organizacji pozarządowych zaprezentują codzienną działalność w swoich siedzibach. Dzięki temu, goście będą mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać i dokładnie przyjrzeć się szerokiemu spektrum aktywności podejmowanych przez ludzi z pasją. Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej osób zapoznało się z ofertą leszczyńskich organizacji pozarządowych i innych podmiotów, które zaangażowały się i przygotowały ciekawe spotkania zarówno dla najmłodszych jak i starszych.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich podmiotów, które przygotowały swoje wydarzenia, Leszno staje się miejscem atrakcyjnym do życia dla mieszkańców.

Szczegółowy program Dni Otwartych znajduje się  poniżej w załącznikach oraz tutaj

 

Zgłoszenia:

DNI OTWARTE, CZYLI POKAŻ SWOJĄ ORGANIZACJĘ „OD KUCHNI”!

Chcesz pochwalić się swoją działalnością
i pokazać ją od kuchni, zależy Ci aby o Twojej organizacji dowiedzieli się mieszkańcy? Chciałbyś zaprosić ich na jakieś warsztaty, pokazy sportowe czy spotkanie? A może masz jakiś inny pomysł czy po prostu chcesz wypić z mieszkańcami kawę i porozmawiać? Zaplanuj Dni Otwarte w swojej instytucji. Liczymy na udział i Waszą pomysłowość. Chcemy wspólnie
z Wami budować Aktywne Obywatelskie Leszno. Potrzebujecie naszej pomocy?
Zapraszamy do kontaktu z biurem organizacyjnym!

Chcesz pochwalić się swoją działalnością i pokazać ją od kuchni? Zależy Ci aby o Twojej organizacji dowiedzieli się mieszkańcy? Chciałbyś zaprosić ich na jakieś warsztaty, pokazy sportowe czy spotkanie? A może masz jakiś inny pomysł czy po prostu chcesz wypić z mieszkańcami kawę i porozmawiać? Zaplanuj Dni Otwarte w swojej instytucji. Liczymy na udział i Waszą pomysłowość. Chcemy wspólniez Wami budować Aktywne Obywatelskie Leszno. Potrzebujecie naszej pomocy? Zapraszamy do kontaktu z biurem organizacyjnym!

Czy wiesz, że:

 • dni otwarte to okazja do bezpośredniego zaprezentowania swojej organizacji pozarządowej grupie docelowej i poznania opinii mieszkańców?
 • aby wyróżnić się trzeba zadbać o prowadzenie niestandardowych działań?
 • takie spotkania przybliżają Twoją organizację mieszkańcom i stwarzają dla odwiedzających znakomitą okazję do niezobowiązującego zapoznania się z ofertą działań i uzyskania wszelkich potrzebnych informacji ?
 • możesz dotrzeć  do nowych wolontariuszy?

Co oferujemy?

 • współpracę przy przygotowaniu koncepcji dni otwartych,
 • przeprowadzenie akcji promującej wydarzenie.

Co zyskujesz?

 • możliwość zaprezentowania swoich działań/oferty,
 • łatwiejsze dotarcie do grupy docelowej,
 • bezpośredni kontakt z mieszkańcami,
 • możliwość poznania ich potrzeb i opinii,
 • nowe ciekawe doświadczenie,
 • okazję do  dzielenia się swoimi pomysłami i nawiązywania nowych kontaktów.

 

Nie pytaj co miasto może zrobić dla Ciebie, spytaj co Ty możesz zrobić dla miasta i mieszkańców!

 

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas