twitter instagram YouTube

2018-09-11
Obywatelska Starówka

Obywatelska Starówka

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Ratusz
Data rozpoczęcia: 2018-09-17 9:00
Data zakończenia: 2018-09-17 15:00
Organizator: Miasto Leszno

W ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna zapraszamy wszystkich mieszkańców na Starówkę!

W poniedziałek 17 września w godzinach od 9:00 do 15:00 leszczyński Ratusz otworzy swoje podwoje dla wszystkich chętnych osób. Miejscy urzędnicy zmienią na jeden dzień miejsce pracy, będzie można przyjść i porozmawiać np. z Prezydentem Miasta Leszna Łukaszem Borowiakiem czy Miejskim Rzecznikiem Konsumentów, który będzie udzielał porad w zakresie prawa konsumentów.

Z bezpłatnych porad prawnych będzie można skorzystać w godzinach od 12:-15:00 - udzielać ich będzie radca prawny Urzędu Miasta Leszna.

Obywatelska Starówka to też doskonała okazja do zwiedzenia Ratusza lub Starówki z pracownikiem Biura Miejskiego Konserwatora Zabytków.

W Ratuszu obecni będą również pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Wydziału Spraw Obywatelskich oraz Biura Pełnomocnika Prezydenta ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

W czasie trwania Obywatelskiej Starówki prowadzona będzie także akcja krwiodawstwa zorganizowana przez Regionalną Izbę Przemysłowo Handlową, pod hasłem: "Przedsiębiorczość we krwi".

Krew będzie można oddać w godzinach 10:00 - 13:00

Napisz do nas