twitter instagram YouTube

2020-09-09
10-lecie Leszczyńskiego Stowarzyszenia Osób z Chorobą Alzheimera i Parkinsona

10-lecie Leszczyńskiego Stowarzyszenia Osób z Chorobą Alzheimera i Parkinsona

Stowarzyszenie na co dzień pomaga wielu ludziom- osobom chorym jak i ich rodzinom.

W tym roku Leszczyńskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie obchodzi 10 jubileusz swojej działalności. 

Leszczyńskie Stowarzyszenie zrzesza w swoich kręgach zarówno chorych, jak i ich opiekunów. W ten sposób poza typowymi formami pomocy chorym, stowarzyszenie pomaga opiekunom w przetrwaniu choroby. Warto zaznaczyć, że na te przypadłości choruje cała rodzina - bezpośrednio chory oraz członkowie rodziny, którzy zmuszeni są zrezygnować z dotychczas prowadzonego życia na rzecz intensywnej opieki nad chorym. Stowarzyszenie pragnie, w jak najlepszy sposób, pomóc w tych trudnych chwilach oferując spotkania informacyjne dla opiekunów, relaksacyjne, rehabilitacyjne dla chorych oraz integracje dla całych rodzin, aby pozbyć się tak niechcianego poczucia wstydu. Drzwi dla nowych członków są cały czas otwarte, dlatego zainteresowane osoby cały czas moga dołączać. 

Każdy jubileusz jest ważnym oraz wyjątkowym świętem. Skłania do refleksji, wspomnień, przemyśleń... ale rówież przypomina cele jakie przyświecają pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Prezentację przedstawiającą 10 letnią działaność stowarzyszenia możecie zobaczyć tutaj.

Z okazji 10-lecia działalności Stowarzyszenia, składamy gratulacje oraz serdeczne podziękowania za to, co robicie! Działajcie jak najdłużej w zdrowiu i pomyślności!

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas