twitter instagram YouTube

2021-03-25
Grupa licytacyjna #DlaMacieja

Grupa licytacyjna #DlaMacieja

Na portalu Facebook powstała grupa licytacyjna #DlaMacieja na której można wystawiać przedmioty/produkty oraz je licytować. Pieniądze z licytacji przekazane zostaną na leczenie Macieja Urbana. Na leczenie potrzebne jest 400 000 tysięcy złotych.

Grupa powstała w celu pomocy Maciejowi Urbanowi w uzbieraniu kwoty potrzebnej na nowoczesną terapię immunologiczną, która jest dla niego szansą na powrót do zdrowia.

Maciej Urban od pięciu lat pracuje w Urzędzie Miasta Leszna na stanowisku miejskiego konserwatora zabytków. Fantastyczny człowiek, świetny fachowiec, pełen pasji, wiedzy, empatii dla innych. W lutym br. dowiedział się, że mimo wieloletniego leczenia raka nerek, choroba nie tylko nie odpuściła, ale i objawiła się niespodziewanymi przerzutami - i to w momencie, gdy wydawało się od kilku miesięcy, iż sprawa zmierza ku ostatecznemu pozytywnemu finałowi. Dalsze leczenie możliwe jest w zasadzie tylko zagranicą i nie jest refundowane z NFZ-u. Koszty leczenia nowoczesną terapią immunologiczną skojarzoną lekami Ipilimumab i Nivolumab wynoszą 400 000 tysięcy złotych. Rodzina Macieja nie jest w stanie unieść tak wysokich kosztów leczenia, dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o włączenie się w licytacje oraz zapraszanie znajomych do grupy.

LINK DO ZBIÓRKI:

https://www.facebook.com/groups/dlamaciejaurbana

Każdy pełnoletni użytkownik ma prawo wystawić licytację. Licytację wystawia się samodzielnie.

Oferty przebijamy o kwotę minimum 5 zł. W licytacji mogą brać udział TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE, posiadające konto na Facebooku

W ogłoszeniu należy umieścić:

  • zdjęcie oferowanego fantu,
  • opis licytacji (NAZWĘ PRZEDMIOTU itp.),
  • datę oraz godzinę końca licytacji. Licytacje trwają trzy dni od wystawienia. Jeśli nie znajdą się chętni do licytacji to po jej zakończeniu można ją ponowić zmieniając datę.
  • proponowaną cenę wywoławczą oraz koszty wysyłki lub miejsce np. Leszno. Należy także umieścić informację czy koszty wysyłki ponosi Darczyńca czy Kupujący.
     

Po zakończeniu licytacji Darczyńca kontaktuje się z osobą (oznacza bądź odpowiada na komentarz wygranej osoby), która wygrała licytacje. Następnie Kupujący w ciągu 48h jest zobowiązany do wpłaty wylicytowanej kwoty na:

  • SKARBONKĘ:

www.skarbonka.alivia.org.pl/maciej-urban

LUB

  • w sposób tradycyjny na KONTO FUNDACJI:

Alivia - Fundacja Onkologiczna

ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa

Numer konta:

24 2490 0005 0000 4600 5154 7831

Tytułem: Maciej Urban, nr 111519

oraz do wklejenia w komentarzu do posta screena potwierdzającego. Jeśli w przeciągu 48h wpłata nie została dokonana, przedmiot uznaje się za niewylicytowany i Darczyńca go ponownie wystawić.

Cały REGULAMIN >>> TUTAJ

Wierzymy, że z Wami szybko uda się zebrać wymaganą kwotę. Zapraszajcie swoich znajomych do licytacji, im nas więcej tym lepiej.

Przypominamy również, że cały czas istnieje możliwość wpłat bezpośrednich na leczenie Macieja poprzez stronę Fundacji (należy kliknąć w podświetlone słowa): Alivia - Fundacja Onkologiczna

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas