twitter instagram YouTube

2019-06-19
Kino ze smakiem - Włochy

Kino ze smakiem - Włochy

Już w najbliższą sobotę 22 czerwca Miasto Leszno oraz Restauracje: Pocztówka z wakacji i Zielona Antresola zapraszają na pierwsze w tym roku „Kino ze smakiem”.

Tym razem wybieramy się do Włoch, w których można zobaczyć malownicze toskańskie pagórki, kręte uliczki, cyprysy, włochów pędzących na swoich skuterach, a także spróbować najlepszej na świecie kawy, lodów, pizzy czy makaronu.

Od godziny 16:00 fragment ulicy Zielonej zamieni się w restaurację na świeżym powietrzu. Goście, którzy chcą spróbować specjałów kuchni włoskiej i skosztować wybornych włoskich win mogą rezerwować stoliki dzwoniąc pod numer tel. 698 274 198. Wytworne trunki z Włoch serwować będą doświadczeni sommelierzy wprowadzając jednocześnie w tajniki świata win.

Nie zabraknie również muzyki na żywo. W trzech setach rozpoczynających się odpowiednio o 18:00, 19:00 oraz 20:00 będzie można posłuchać spektaklu muzycznego “Ciao Ciao Bambina” w wykonaniu włoskiego artysty Nicoli Palladiniego oraz muzyków.

Ciao Ciao Bambina to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy. W ciągu wieczoru usłyszymy szlagiery: ''Tu vuo fa l'americano'', ''L'Italiano'', “Azzurro”, “Marina”, ''O'sole mio'', ''Love in Portofino'', ''Volare'', “Mamma”, “Guarda che luna”, “Guaglione”, “Kriminal Tango” czy ''Nie płacz kiedy odjadę'' i wiele innych.

Około godziny 21:30 organizatorzy zapraszają mieszkańców na pokaz filmowy. Zobaczymy Włochy w pełnej krasie – sporo Toskanii, szczypta Rzymu i cały urok Wybrzeża Amalfitańskiego, z malowniczym Positano w roli głównej.

Dodatkowo informujemy, że w przypadku niesprzyjającej aury, impreza zostanie przełożona na inny możliwy termin. Na bieżąco śledzona jest prognozy pogody przez organizatorów i o ewentualnym odwołaniu "Kina ze smakiem" informacje pojawi się na stronie www.rewitalizacja.leszno.pl oraz na profilach Leszna i Rewitalizacji Leszna na FB www.facebook.com/RewitalizacjaLeszna

Wszelkich informacje udzieliane są także telefonicznie pod numerem 65 529 46 35.

Organizatorzy zapraszają do wspólnego spędzenia sobotniego wieczoru

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas