twitter instagram YouTube

2020-09-19
Ogniste Dźwięki już dzisiaj wieczorem !

Ogniste Dźwięki już dzisiaj wieczorem !

Dzisiaj od godziny 18:00 na Alejach Gwiazd Żużla będziemy mogli podziwiać występy artystów!

Już dzisiaj, w ramach AOL, zapraszamy wszystkich na Ogniste Dźwięki!

Wydarzenie rozpocznie się od relaksacyjnego koncertu gongów i mis tybetańskich. Uczestnicy koncertu leżąc w wygodnych pozycjach są poddawani „masażowi” dźwiękiem, każdy fragment ich ciała będzie dotknięty przez wibracje i drgania instrumentów. Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i dzwoneczków wycisza umysł, łagodzi napięcia nerwowe, zwiększa świadomość siebie. Odpowiednio dobrane, delikatne i odprężające tony mis i gongów wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głębokie odprężenie, harmonizację oraz wyciszenie. Gong jest jednym z najstarszych instrumentów muzycznym. Gongów używano już ponad 5000 lat temu na Wschodzie, gdzie służyły do praktyk duchowych, medytacyjnych i do uzdrawiania. Dźwięk gongu trudno jest porównać do brzmienia jakiegokolwiek innego instrumentu.

Dzisiejszego dnia, przewidziana jest również premiera tańca! Żwawe seniorki ze Stowarzyszenia „Wygraj Siebie” zaszczycą nas premierą tańca, który jest ich pasją, czym udowadniają, że w każdym wieku można się świetnie czuć i bawić.

Oraz ogromne emocje - na uczestników czekać będzie przyprawiający o dreszcze pokaz ogniowy- Fire Show w wykonaniu zdolnych wychowanków leszczyńskiej Alternatywy. Ta młodzież naprawdę potrafi oswoić ogień. Ich triki i akrobacje ogniowe wzbudzają zachwyt nie tylko najmłodszej części publiczności.

Musicie to zobaczyć!

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas