twitter instagram YouTube

2018-03-07
Podsumowanie

Za nami druga edycja kampanii „Zakochaj się w Lesznie – jak my”. Tym razem przygotowana została specjalna foto-zabawa, w której trzeba było rozpoznać zamieszczone na fotografiach obiekty związane z naszym miastem, a także odpowiedzieć na pytania z nimi związane.

Idea kampanii „Zakochaj się w Lesznie – jak my” to pokazanie na np. fotografiach czy filmach pięknej strony naszego miasta oraz tego, za co można pokochać Leszno. Kampania zainaugurowana została w 2017 roku, kiedy to przeprowadzona została zabawa, w której mieszkańcy miasta mieli za zadanie ukazać na zdjęciach to, za co kochają Leszno. Dodatkowo w ciągu całego roku opublikowane zostały tematyczne galerie fotograficzne pokazujące spacery z aparatem po ulicach Leszna, a także film nakręcony dronem przedstawiający m.in. leszczyńskie murale.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem foto-zagadek. Na stronie LeszczyńskieNGO na portalu Faceebook w przeciągu całego lutego ukazało się 10 tematycznych grafik, na których znajdował się sfotografowany pewien charakterystyczny obiekt Leszna, a także pytanie z nim związane. Zabawa polegała na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie, skomentowaniu grafiki z treścią odpowiedzi, a także zebraniu jak największej liczby polubień swojego komentarza. Akcja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem – na każdy post odpowiedziało wiele osób, a rekord polubień dla pojedynczego komentarza przekroczył 100 kliknięć „Lubię To!”. Osoby, które spełniły wszystkie wymagania zabawy otrzymały gadżety przygotowane przez Leszczyńskie NGO, m.in. pendrive, kubek, kalendarz, a także upominki przekazane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie oraz Centrum Informacji Turystycznej w Lesznie.

Mamy nadzieję, że foto-zabawa przypadła wam do gustu i że mieliście okazję sprawdzić swoją znajomość charakterystycznych punktów Leszna. Jeśli chcielibyście spróbować ponownie swoich sił i odpowiedzieć na pytania, w galerii dostępne są foto-zagadki, które publikowane były na FanPage LeszczyńskieNGO.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas