twitter instagram YouTube

2019-08-16
Sierpniowe "Co słychać w trzecim sektorze?"

Sierpniowe

Zapraszamy do lektury ósmego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Porządkowego, celem którego jest promocja działań podejmowanych m. in. przez stowarzyszenia, fundacje czy kluby sportowe.

W numerze można zobaczyć zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe, jak również relację z ostatnich eventów.

W najbliższym czasie będzie działo się bardzo dużo m.in: „Mini Piknik Szybowcowy”, "Dzien Świra", koncert charytatywny zespołu "Strachy na Lachy", a także wiele ciekawych wydarzeń, które znajdziecie w naszej broszurce.

W informatorze znajdziecie również relacje z wydarzeń, które odbyły się w ostatnim miesiącu. Dowiecie się co wydarzyło się podczas Festynu z okazji 100. rocznicy Powołania Policji Państwowej, które organizacje otrzymały czeki na realizację inicjatyw w ramach Konkursu Mikrodotacji "Aktywni dla Leszna", a także, która organizacja obchodziła swój jubileusz.

W broszurze znajdziecie również informacje o akcji Aktywne Obywatelskie Leszno, która rozpoczyna się 14 września o godzinie 11:00 Wielkim Festynem Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji oraz firm dziłających społecznie.

Zapraszamy do lektury!

To broszura, cyklicznie raz w miesiącu wydawana w wersji elektronicznej, w której znajdują się wiadomości dotyczące współpracy Urzędu Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz informacje o samych organizacjach pozarządowych, wydarzeniach, które organizują, projektach jakie realizują czy konferencjach dla nich przeznaczonych.

Wszystkie numery Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Co słychać w Trzecim Sektorze?"

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas