twitter instagram YouTube

2020-09-16
Spotkania autorskie z pisarzami

Spotkania autorskie z pisarzami

Ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy! Prawa do książek zakupiły największe wydawnictwa na świecie! Wszystkie powieści zyskały status bestsellerów!

W najbliższą sobotę do Leszna przyjedzie KATARZYNĄ BONDA, najpopularniejsza obecnie polska autorka kryminałów. Serca czytelników podbiła przede wszystkim trylogią o Hubercie Meyerze i cyklem „Cztery żywioły Saszy Załuskiej”. Jako pierwsza wprowadziła też do polskiej literatury nowy typ bohatera - profilera śledczego.  

Spotkanie z Katarzyną Bondą odbędzie się 19 września o godz. 17:00 w Bibliotece Ratuszowej, w ramach zadania „Książka – o tym się mówi”. Poprowadzi je Magda Nowak. Podczas wieczoru autorskiego będzie można zakupić książki „królowej polskiego kryminału”.

 ­Katarzyna Bonda link 

Dzień wcześniej (18 września), w związku z realizacją zadania „Książka – o tym się mówi”, zapraszamy do przeżycia przygody z Alicją Kubiak i Janem Kurzelą, globtroterami, autorami książek podróżniczych. W 2017 roku sporo czasu spędzili w Papui-Nowej Gwinei podążając śladami ostatnich „dzikich” plemion. Choć wiele z rdzennych ludów Papui zostało już dotkniętych procesem cywilizowania, są też takie, które dotąd jemu się nie poddały. Oczami Dos Gringos, starali się zrozumieć ich świat, ich sposób patrzenia na życie. Opowieści Alicji Kubiak i Jan Kurzeli z najdalszych zakątków świata można będzie wysłuchać w piątek o godz. 17:30 w Bibliotece Ratuszowej.

Alicja Kubiak i Jan Kurzela 

Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona.

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas