twitter instagram YouTube

2020-10-19
W Warsztatach Terapii Zajęciowej praca wre!

W Warsztatach Terapii Zajęciowej praca wre!

W pracowni umiejętności społecznych uczestnicy poznawali otaczający nas świat, pracując na materiałach poglądowych, ale też rozpoczęli prace nad dekoracjami choinkowymi.

Świątecznie robi się też w innych pracowniach - grupa multimedialno-poligraficzna przygotowywała w tym tygodniu świąteczne zakładki do książek oraz bożonarodzeniowe stajenki, do których elementy przygotowywała pracownia stolarska, a pracownia krawiecko-dziewiarska otuliła nas ciepłymi szaliczkami i uroczymi pluszaczkami.

W pracowni rękodzieła zapanowała jesienna aura, która nostalgicznie nastraja do kontaktów z naturą i promieniuje subtelnym światłem z anielską nutą.

Klimatycznie także w pracowni przyrodniczo-ogrodniczej, gdzie tydzień minął szczęśliwie za sprawą wieeelu rozsadzeń drzewka szczęścia i myśleniu o "braciach mniejszych", które przełożyło się na budowanie karmników dla ptaków.

Na finał - pracownia gospodarstwa domowego, która rozsiewała swoje aromaty na cały WTZ za sprawą nie tylko pysznych sałatek, ale także własnoręcznie wyrabianych mydełek.

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas