twitter instagram YouTube

2018-08-03
Weekend z NGO

Weekend z NGO

Uffff kolejny gorący weekend przed nami:)

SOBOTA

Weekend zaczyna się tradycyjnie Parkrunem. Jak zwykle od godziny 9.00 w Karczmie Borowej. Organizatorem Parkrunu jest Fundacja "Życie cudem Jest".

Aeroklub Leszczyński i Leszczyńskie Stowarzyszenie Spadochroniarzy Feniks serdecznie zapraszają na III Leszczyńskie Zawody Spadochronowe w skokach na celność lądowania Leszno 2018. 

Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych ""Latacze" zaprasza na III Piknik Modelarski imprezę o charakterze pikniku rodzinnego, której celem jest promowanie modelarstwa lotniczego w regionie leszczyńskim. Organizator zaprasza zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci. Statyczna wystawa modeli, pokazy w powietrzu, akrobacje, dla najmłodszych zrzuty cukierków z powietrza. Latacze chętnie odpowiedzą na zadane pytania związane z modelarstwem. Wystarczy zabrać ze sobą koc i koszyk z prowiantem i podziwiać wspólnie ich pasję. Dostępny bezpłatny parking w miejscu wydarzenia.

Szymon Skorupiński i Michalina Stachowska będą bohaterami biegu charytatywnego, jaki w najbliższą sobotę, 4 sierpnia, organizują grupa biegowa Lucky Luki i siłownia Joker w Lesznie. Kto chce się włączyć w akcję, powinien zgłosić chęć uczestnictwa w biegu pod numerem tel. 65 525 12 05. Bieg będzie odbywał się w godzinach 8-18. Koszt uczestnictwa to 10 zł za 30 minut biegu.

Wieczorem na stadionie żużlowym Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski  od godziny 19.00 żużlowe emocje dla wszystkich. 

 

 

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas