twitter instagram YouTube

2020-01-08
Weekend z NGO

Weekend z NGO

Rozpoczynamy kolejny weekend w nowym roku. Zerknijcie co w tym czasie przygotowały dla Was leszczyńskie organizacje i instytucje.

Piątek 10 stycznia

  • Bezpłatne konsultacje w Izbie

Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Lesznie zaprasza na bezpłatne konsultacje dla firm z zakresu: zakładania działalności gospodarczej możliwości finansowania inwestycji ze środków unijnych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 siedzibie RIPH przy ulicy 55 Pułku Piechoty 34.

  • Spektakl "7 sekund wieczności"

Teatr Miejski w Lesznie zaprasza na spektakl "7 sekund wieczności". Spektakl rozpocznie się o godzinie 19:00. 

  • Koncert Huberta Szczęsnego w Bibliotece Ratuszowej

W piątek 10 stycznia o godzinie 19:30 w Bibliotece Ratuszowej odbędzie się koncert Huberta Szczęsnego. Bilety w cenie 20 zł do nabycia przed koncertem. 

Sobota 11 stycznia

  • UKS 9 Leszno – Energetyk Poznań

W sobotę w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 9 na Zatorzu odbędzie się mecz pomiędzy UKS 9 Leszno, a Energetykiem Poznań. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

  • Koncert Zespołu Wokalnego Cantus

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie zaprasza na koncert zespołu wokalnego Cantus, który odbędzie się w sobotę, 11 stycznia br. Pełen pasji śpiew wypełni Bibliotekę Ratuszową od godz. 18:00.

  • Spektakl "7 sekund wieczności"

Teatr Miejski w Lesznie zaprasza na spektakl "7 sekund wieczności". Spektakl rozpocznie się o godzinie 19:00. 

Niedziela 12 stycznia

  • 10. Kolejka Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Leszna

Stowarzyszenie UKS 9 Leszno zaprasza na 10. Kolejkę Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Leszna. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00 w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 9.

  • Polonia 1912 Leszno – BOSiR Brzesko

W niedzielę o godzinie 12:00 odbędzie się mecz pomiędzy Polonia 1912 Leszno, a BOSiR Brzesko. Mecz odbędzie się w kręgielni przy ulicy Strzeleckiej.

  • Pompax Tęcza Leszno – MKS MOS Konin

W niedzielę w Hali Trapez MKS Tęcza Leszno podejmie zespół z Konina. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Podczas meczu będzie można wesprzeć akcję #KroplaWodyDlaAustralii

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas