twitter instagram YouTube

2019-02-08
Weekend z NGO

Weekend z NGO

Pogoda zapowiada się już prawie wiosenna. Zobaczcie jak aktywnie można spędzić weekend z leszczyńskimi NGO.

PIĄTEK

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza dzisiejszego popołudnia na występ Kabaretu Jurki.

SOBOTA

Sobotni poranek to już tradycyjnie Parkrun. Start o godzinie 9.00 z Polany Trzech Dębów w Karczmie Borowej. Organizatorzy, czyli Fundacja „Życie Cudem Jest” serdecznie zapraszają.

Stowarzyszenie Miłośników Kręglarstwa „Dobry Rzut” zaprasza na charytatywny turniej kręglarski. Początek o godzinie 9.00 na kręgielni MOSiR.

O 12.00 Jamalex Polonia młodzież w  ramach rundy rewanżowej ligi U13 podejmować będzie drużynę MKK Pyra SP 7 Poznań na własnym parkiecie w hali Trapez.

O 17.00 MKS Real-Astromal Leszno  podejmie w hali Trzynastka  MKS Wieluń

W 22. kolejce przeciwnikiem Jamalex Polonia Leszno będzie SKK Siedlce. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.00 na hali Trapez.

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Ratuszowej na premierowy koncert Projektu MANIA w połączeniu z niesamowitym brzmieniem gitary Macieja Knopa. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

NIEDZIELA

11 kolejka Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta rozpocznie się o godzinie 9.00 w sali sportowej na Zatorzu. Organizatorem ligi jest Stowarzyszenie UKS 9 Leszno. 

Leszna Fundacja Arena i Świat zaprasza do lasu na marsz z kijkami lub bez. W najbliższą niedzielę od godziny 10:00 Klub Sportowy Futsal Leszno zaprasza  do hali Trapez na Turniej Leszno Futsal Cup U-12, w którym zagrają: Lech Poznań, Warta Poznań 2006, BTS Rekord Bielsko-Biała, OBRA 1912 Kościan i Football Academy Futsal Leszno.

Mecz XV kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu rozpocznie się o godzinie O 17.00. Po dwóch miesiącach gry poza Trapezem futsalowcy wracają do własnej hali. Ich przeciwnikiem będzie zespół DTS Helios Białystok.

Muzeum Okręgowe w Lesznie zaprasza na „Walentynki w muzeum”. O godzinie 16.00 będzie można wysłuchać krótkiej prelekcji pt: „ Młody urzędnik państwowy poszukuje pani z odpowiednim majątkiem w celu późniejszego ożenku … - miłość, ślub i małżeństwo w świetle ogłoszeń prasowych okresu międzywojennego w Lesznie”. Goście muzealni będą mogli zobaczyć niewielką ekspozycję telegramów ślubnych z tamtego czasu a dla najmłodszych przewidziane są warsztaty plastyczne.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas