twitter instagram YouTube

2018-09-25
Zrób zakupy i wspomóż leszczyńskie NGO!

Zrób zakupy i wspomóż leszczyńskie NGO!

Kilka leszczyńskich NGO jest uczestnikiem programu FaniMani. Ty robiąc zakupy przez internet w swoich ulubionych sklepach, płacąc tyle co zawsze, możesz wesprzeć wybraną przez Ciebie organizację.

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, który umożliwia wspieranie organizacji pozarządowych przy okazji zakupów w internecie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

W serwisie aktualnie jest zarejestrowanych 6 leszczyńskich organizacji pozarządowych:

  • Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Dom – Nasz Świat”,
  • Leszczyńskie Stowarzyszenie Dzieciom Niepełnosprawnym,  
  • Fundacja Jesienny Uśmiech,
  • Fundacja chorych na zespół Dandy Walkera „Podaj –dalej”,  
  • Fundacja Centrum Aktywności Twórczej,
  • Fundacja StrefaPL.  

Zarejestrowane w serwisie organizacje otrzymują darowizny w wysokości kilku procent wartości transakcji za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy online przez FaniMani.pl, wskaże wybraną organizację jako cel, który chce aktualnie wesprzeć. Na FaniMani.pl można pomagać przy okazji zakupów w 1011 sklepach internetowych.

Serwis FaniMani.pl jest czymś w rodzaju pośrednika pomiędzy nami a całą rzeszą sklepów internetowych, będących partnerami projektu. Z obszernej listy współpracujących podmiotów wybieramy cel, jaki chcemy wspierać oraz interesujący nas sklep, a następnie zostajemy przekierowani na jego stronę. Tam dokonujemy zakupów. System zapamiętał, że przekierowanie nastąpiło z serwisu FaniMani.pl, a więc określony procent wartości naszych zakupów zostanie przekazany na wybraną przez nas organizację.

Jak można wesprzeć leszczyńskie NGO?

Aby wesprzeć wybraną przez siebie organizacje podczas zakupów online wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze a część wartości zamówienia trafi do wybranej wcześniej organizacji. Każda organizacja otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów, ale niektórzy partnerzy przekazują aż do 6% wartości zakupów.

Od użytkowników i organizacji nie są pobierane żadne prowizje czy opłaty.

Możesz także zainstalować przypominajkę - specjalną wtyczkę do przeglądarki, która przypomina o tym, aby wspierać wybraną organizację przy okazji zakupów w sklepie będącym partnerem FaniMani.pl. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o tym, aby wejść na FaniMani!

Jak działa FaniMani?

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem FaniMani.pl. Informacje dla organizacji i formularz rejestracji znajdują się na stronie https://fanimani.pl/zbieram/, a rejestracja trwa około 5 minut.

Zasady korzystania z serwisu określają regulaminy dostępne na stronie podczas rejestracji.

Można również napisać na adres info@fanimani.pl lub skontaktować się pod numerem telefonu 61 670 50 70.

Zasadę działania serwisu FaniMani.pl można obejrzeć na stronie TUTAJ

Warto spróbować!

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas