twitter instagram YouTube

2019-10-06
Zwycięstwo UKS 9 z pełną pulą

Tygrysy bez straty seta pokonały UKS Szamotulanina Szamototuły 3:0. Kolejne 3 punkty lądują tym samym na koncie leszczynian.

Pierwszy set mógł wskazywać, że ten mecz łatwo wygrają gospodarze. Od początku Tygrysy wypracowały sobie przewagę, której nie oddały do końca wygrywając do 20.
Zupełnie inaczej gra wyglądała po zmianie stron. Miejscowi oddawali gościom punkty za sprawą błędów własnych. Otrząsnęli się z 6-cio punktową stratą i rzucili w pogoń za Szamotulaninem. Mimo nerwowości punkty odrobili i ostatecznie zwyciężyli do 21.
Formalnością okazała się trzecia partia meczu, w której obie drużyny grały uważnie, jednak w końcówce większą skutecznością wykazali się gospodarze wygrywając ponownie do 21 i w całym meczu 3:0.

Kolejne ligowe spotkanie UKS 9 Leszno rozegra 19 października z Enea Energetykiem w Poznaniu.

Opublikował: op@leszno.pl