twitter instagram YouTube

2020-08-07
A Ty jakich szkoleń potrzebujesz?

A Ty jakich szkoleń potrzebujesz?

Zapraszamy do udziału w ankiecie, której celem jest poznanie aktualnych potrzeb szkoleniowych NGO.

Badanie potrzeb szkoleniowych pracowników, członków i przedstawicieli organizacji pozarządowych staje się obecnie jednym z kluczowych elementów wpływających na rozwój i profesjonalizację III sektora. Jednym z podstawowych zagadnień w tym obszarze są szkolenia, których niezbędność i zasadność wynika z permanentnych zmian, zachodzących w otoczeniu zewnętrznym i wewnętrznym organizacji.

Chcielibyśmy wspierać działalność leszczyńskich organizacji nie tylko poprzez konkursy grantowe, ale również oferując wsparcie szkoleniowe i fachową pomoc. Badanie potrzeb szkoleniowych to pierwszy krok do tego, by rozpocząć szczegółowe rozmowy na temat wiedzy, umiejętności i postaw, jakich potrzebują organizacje w swojej działalności. Bardzo ważne jest dla nas, aby poznać opinię wszystkich osób, które są zainteresowane szkoleniami.

Prosimy zatem o wypełnienie ankiety umieszczonej poniżej. Pozwoli nam to na dopasowanie programu szkoleń tak, aby były one przydatne i pozwoliły na uzupełnienie wiedzy. Planując kolejne wydarzenia chcemy jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby, dlatego
w pierwszej kolejności, w edycji jesiennej, zorganizujemy szkolenia cieszące się największą liczbą głosów. Na odpowiedzi czekamy do 17 sierpnia br.

Ankietę można wypełnić online klikając tutaj lub pobrać i przesłać wypełnioną na adres: ngo@leszno.pl, pozostawić w Biurze Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Leszno, ul. Kazimierza Karasia 15, 64-100 Leszno z dopiskiem „Ankieta NGO”.

Uwaga ! Wypełnienie ankiety nie jest traktowane jak zgłoszenie na szkolenie.

*Do wypełnienia ankiety zapraszamy członków, pracowników, a także wolontariuszy działających w NGO.

Będziemy wdzięczni za odpowiedzi, od nich bowiem zależy nasza przyszła oferta szkoleń dla Państwa organizacji.

Jeśli macie Państwo pomysł na szkolenie w jeszcze innym niż podane zakresie, prosimy o informację na adres ngo@leszno.pl

Ankieta on-line

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas