twitter instagram YouTube

2020-02-13
Zakochaj się w Lesznie jak MY edycja 2020

Zakochaj się w Lesznie jak MY edycja 2020

Luty to miesiąc kiedy obchodzimy Walentynki, czyli święto zakochanych. My proponujemy Wam zakochanie się w ...Lesznie. Czekajcie cierpliwie na nasze Waletynkowe zabawy, startujemy w piątek 14 lutego.

Zgadzacie się z nami, że zakochanym można być nie tylko w drugiej osobie, ale też w mieście? My po raz kolejny proponujemy Wam zakochanie się…w Lesznie. Niech to będzie Wasza randka z miastem.

Kampanią "Zakochaj się w Lesznie jak MY" chcemy Was zachęcić do spojrzenia na nasze miasto od innej strony. Na co dzień mijamy je szybko w biegu w drodze do i z pracy czy szkoły, a my chcemy abyście się na chwilę zatrzymali, popatrzyli i zastanowili się co jest dla Was w Lesznie najważniejsze. Dlaczego dobrze nam się tutaj mieszka, gdzie najbardziej lubicie przebywać? Jakie inicjatywy są Waszymi ulubionymi? 

Przygotowaliśmy dla Was  konkursy i zabawy, które będą wymagały poszerzenia swojej wiedzy na temat miasta. Będzie to na pewno ciekawa lekcja zarówno dla młodszych i starszych.

Ruszamy z naszą coroczną akcją „Zakochaj się w Lesznie jak MY” w piątek, 14 lutego.

 

Śledźcie nasza stronę i profil na FB Leszczyńskie NGO - do końca lutego będziemy Was zachęcać do zakochania się w naszym pięknym mieście, a przy okazji możecie wygrać zestawy gadżetów z logiem Aktywnego Obywatelskiego Leszna!

Zachęcamy Was do przyłączenia się do naszej akcji.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas