twitter instagram YouTube

2019-09-30
Randki Obywatelskie

Tradycyjnie w ramach akcji Aktywne Obywatelskie Leszno odbyły się Randki Obywatelskie, które zgromadziły wszystkich zainteresowanych poznaniem nowych organizacji i placówek oraz wymianą kontaktów i nawiązaniem współpracy.

W tym roku, z uwagi na obecność podczas Randek młodzieży zainteresowanej wolontariatem, spotkanie odbyło się w I Liceum Ogólnokształcącycm im. Rodu Leszczyńskich. Dzięki uprzejmości Dyrekcji szkoły, korytarz na pierwszym piętrze zamienił się w gwarną kawiarenkę, w której społecznicy działający w mieście, a także młodzież, mogli porozmawiać o swojej działalności, podzielić się problematyką jaką zajmują się w swojej codziennej pracy w organizacjach, a także zaprosić do udziału w organizowanych przez siebie przedsięwzięciach.

Uczestnicy zasiadali przy dwuosobowych stolikach i na dyskusję z rozmówcą mieli dokładnie trzy minuty. To wystarczyło, by wymienić się wizytówkami, ulotkami i opowiedzieć o profilu swojej działalności. Po trzech minutach następowała zmiana stolików, tak aby każdy mógł porozmawiać z każdym.

Spotkanie otworzył Prezydent Adam Mytych oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego - Barbara Kochanek.

Na zakończenie spotkania, grupa kuglarska z Młodzieżowego Centrum Profilaktyki Alternatywa zorganizowała krótki pokaz dla wszystkich uczestników Randek.

 Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia:

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas