twitter instagram YouTube

2020-03-19
Wyjątkowy program grantowy "Moje miejsce na Ziemi"

Wyjątkowy program grantowy

Fundacja ORLEN rozpoczęła nabór do trzeciej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Do 31 marca br. organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach. Budżet programu to aż 3 miliony złotych. Szansę na grant ma w tym roku aż 300 podmiotów.

Granty w wysokości 5 000, 10 000, 15 000 i 20 000 zł Fundacja ORLEN przyzna na realizację projektów związanych z: ekologią, sportem, bezpieczeństwem, kulturą, ochroną zwierząt czy zrównoważonym rozwojem. O wsparcie ubiegać się mogą nie tylko organizacje pozarządowe, ale też instytucje kultury, szkoły, przedszkola, koła gospodyń wiejskich czy parafie.

Najlepsze inicjatywy trzeciej edycji konkursu „Moje miejsce na Ziemi” wybierze komisja programowa, w skład której wchodzą przedstawiciele PKN ORLEN i jego korporacyjnej Fundacji. Szansę na wygranie grantu będą miały przede wszystkim projekty poprzedzone rzetelnym rozpoznaniem lokalnych potrzeb oraz te, integrujące mieszkańców i angażujące do współpracy różne podmioty. Projekty muszą być realizowane w okresie od 1 czerwca 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.

WNIOSKI NALEŻY SKŁADAĆ POPRZEZ SYSTEM ON-LINE: https://grantydarserca.orlen.pl/#/login

​Instrukcj​a WIDEO jak złożyć wniosek: https://www.facebook.com/watch/?v=190964468996234​ ​tutaj

 

Termin składania wniosków upływa 31 marca 2020 o północy. Po tej dacie nie będzie możliwości złożenia wniosku do programu.

 
Ważne dokumenty: 

Regulamin programu:  Regulamin programu Moje Miejsce na Ziemi

Najczęściej zadawane pytania:  FAQ - Najczęściej zadawane pytania - Moje miejsce na Ziemi.pdf

Wzór wniosku: Przykładowy wniosek.pdf (Uwaga! Wniosek umieszczony poglądowo, przyjmujemy wyłącznie ​wnioski złożone poprzez system on-line)

Wzór budżetu:  Wzór budżetu.pdf (Uwaga! Wzór budżetu umieszczony poglądowo, budżet w wersji edytowalne znajduje się w formularzu wniosku)

Masz pytania? Napisz na adres: mojemiejsce@orlen.pl  ​​​​​​​

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas