twitter instagram YouTube

2015-08-03
Konkurs Ekobiuro

Fundacja AERIS FUTURO organizuje Konkurs Ekobiuro adresowany do pracowników biurowych firm, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, szkół zainteresowanych wdrażaniem zasad zrównoważonego rozwoju w swoim miejscu pracy. Termin składania wniosków mija 14 września 2015r.

Przedmiotem Konkursu jest wybór najciekawszej relacji z działań proekologicznych zorganizowanych przez pracowników w miejscu pracy w okresie od 1 września 2014 roku do 14 września 2015 roku. Zadaniem Zespołu jest zachęcenie do udziału w wydarzeniu i zaangażowanie do niego jak największej liczby osób w miejscu pracy.

Udział w Konkursie Ekobiuro to doskonała okazja do zdobycia i wypromowania pozytywnego wizerunku firmy, instytucji i organizacji zaangażowanej w działania na rzecz ochrony środowiska w swoim miejscu pracy.

Udział w konkursie daje także możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i edukacji ekologicznej pracowników. Wspólna organizacja wydarzenia ekologicznego to także świetny sposób na integrację zespołu i budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy.

CEL KONKURSU:

Celem konkursu Ekobiuro jest aktywizacja pracowników biurowych firm, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, szkół itp. do podjęcia działań na rzecz zrównoważonego rozwoju w miejscu pracy 

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ: zespoły konkursowe, członkami których może być każda osoba fizyczna (bez ograniczeń wiekowych), maksymalna liczba członków Zespołu może wynieść 20 osób wraz koordynatorem, minimalna liczba członków Zespołu może wynieść 4 osoby wraz z koordynatorem. 

NAGRODA : wyjazd integracyjny dla członków zespołu konkursowego

TERMIN SKŁADANIA: 14 września 2015 roku, do godziny 23:59 

DODATKOWE INFORMACJE:

Zapraszamy do zapoznania się z EKOPORADNIKIEM oraz relacjami z dotychczasowych edycji Konkursu, a także do obejrzenia galerii .

Więcej informacji na stronach internetowych:

 - www.zielonewydarzenia.pl w zakładce EKOBIURO .

- http://aerisfuturo.pl/pl/i.165.id.751.0/Konkurs_Ekobiuro_2015!.html

PLIKI DO POBRANIA: 

 

 

REGULAMIN [pdf]

 

Leszno. Rozwiń skrzydła

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas