twitter instagram YouTube

2018-07-03
My Polacy – niepodlegli, przedsiębiorczy

Jest to konkurs grantowy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 lipca 2018 r

W związku ze zbliżającą się rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości Narodowy Bank Polski pragnie wyróżnić i dofinansować inicjatywy szkolne poświęcone obchodom tego ważnego dla nas wszystkich święta.

Z tej okazji ogłosił konkurs grantowy na realizację wydarzenia szkolnego pod hasłem:

My Polacy – niepodlegli, przedsiębiorczy

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu i organizacji wydarzenia szkolnego poświęconego popularyzacji największych polskich osiągnięć ekonomicznych i gospodarczych po odzyskaniu przez Polskę Niepodległości. Pragniemy, aby innowacyjne rozwiązania, które przyczyniły się do gospodarczego rozwoju Polski, przejawy przedsiębiorczości, wynalazki i kluczowe inwestycje, o których musimy pamiętać, stały się źródłem inspirującej wiedzy dla młodego pokolenia. Dokonania ekonomiczne Polski z minionych 100 lat są jednocześnie doskonałą okazją do przygotowania niekonwencjonalnych, budzących zainteresowanie uczniów obchodów Święta Niepodległości w Państwa szkołach.

Spośród zgłoszonych propozycji NBP wybierze 100 projektów. Maksymalne zaangażowanie środków NBP w projekt to 5000 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie www.nbp.pl/konkursy. Wypełniony wniosek o dofinansowanie, stanowiący załącznik nr 1 do regulaminu, przesłać należy  na adres mlodziez@nbp.pl. 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 lipca 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu 2018 r.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas