twitter instagram YouTube

2017-02-15
Zakochaj się w Lesznie JAK MY - Głosowanie

Ruszyła druga, decydująca część naszego walentynkowego konkursu, polegającego na pokazaniu swojej miłości i przywiązania do Leszna. Polega ona na głosowaniu na nadesłane zdjęcia w serwisie społecznościowym Facebook, na profilu LeszczyńskieNGO. Głosować można do niedzieli 19 lutego.

W ramach konkursu przesłane nam zostało kilkanaście zdjęć oraz… jeden film! Zakres tego, za co kochacie Leszno jest bardzo szeroki. Jedni mogą się tutaj spełniać i realizować pasje, inni kochają miasto za architekturę i charakterystyczne miejsca. Poniżej prezentujemy kilka cytatów, które zostały dołączone do przesłanych zdjęć:

"Moje ulubione miejsce w Lesznie to zdecydowanie RYNEK i piękny RATUSZ :) "
Dominika Ratajczak

"Moim ulubionym miejscem jest Park Jonstona w Lesznie" Anna Turlejska

"Moje ulubione miejsce to Stadion im. Alfreda Smoczyka. Tutaj spędziłem najlepsze chwile w moim życiu" Daniel Nowak

"Moim ulubionym, a wręcz ukochanym miejscem w Lesznie jest hala Trapez. Dlaczego? Ponieważ kocham sport, a to miejsce jest przepełnione sportowymi emocjami. Bywam tam tak często, że mogę je śmiało nazwać moim drugim domem. :) "
Łukasz Kaczmarek

"Bardzo lubię ulicę B.Chrobrego" Joanna Radomska

"Zakochaj się w Lesznie-przepiękny plac Metziga - jeszcze przed rewitalizacją, a już można to miejsce pokochać!!!" Bogusław Gawrych

"LESZNO - TO JEST NASZE MIEJSCE, TO JEST NASZ DOM!" Bartosz Domagała

"To jest nasze miejsce, to jest nasz Wrzosowy Zakątek" Teresa Rękosiewicz

"A dla nas magicznym miejscem w Lesznie jest aula w Szkole Podstawowej nr 1 gdzie na co dzień trenujemy" Klaudia Kulinska

"Tutaj urodzeni, tutaj wychowani, tu na całe życie klubowi oddani" Paulina Szulc

Głosowanie potrwa do niedzieli 19 lutego br. na profilu facebook.com/LeszczynskieNGO. Zwycięzcy zostaną podani na stronie Miasta Leszna oraz FanPage LeszczyńskieNGO. Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowane zostały nagrody, a 3 osoby, które zbiorą największą liczbę ‘Lubię To!’ pod swoimi pracami spotkają się  z Prezydentem Miasta Leszna Łukaszem Borowiakiem, który wręczy również nagrody – niespodzianki. Liczą się TYLKO głosy oddane na poszczególne zdjęcia zamieszczone w poście zamieszczonym na profilu LeszczynskieNGO.

Ogromną niespodziankę sprawiło nam nietypowe zgłoszenie nadesłane przez Fundacje Centrum Aktywności Twórczej. Wolontariusze wyrazili swoją miłość do Leszna za pomocą krótkiego spotu filmowego, w którym odwiedzając ulice Miasta Leszna pokazują co może oznaczać miłość oraz aktywizują mieszkańców naszego miasta. Gratulujemy pomysłu i inicjatywy, ogromny szacunek za to co robicie!

 

Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie konkursem oraz za przysłane prace i już teraz zachęcamy do jeszcze liczniejszego udziału w naszych kolejnych zabawach! We love NGO! We love Leszno!

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas