twitter instagram YouTube

2019-02-07
Zakochaj się w Lesznie jak MY - trzecia edycja

Zakochaj się w Lesznie jak MY - trzecia edycja

Luty to miesiąc kiedy obchodzimy Walentynki, czyli święto zakochanych. My proponujemy Wam zakochanie się w ...Lesznie.

Zgadzacie się z nami, że zakochanym można być nie tylko w drugiej osobie, ale też w mieście? My po raz kolejny proponujemy Wam zakochanie się…w Lesznie. Niech to będzie Wasza randka z miastem.

Kampanią "Zakochaj się w Lesznie jak MY" chcemy Was zachęcić do spojrzenia na nasze miasto od innej strony. Na co dzień mijamy je szybko w biegu w drodze do i z pracy czy szkoły, a my chcemy abyście się na chwilę zatrzymali, popatrzyli i zastanowili się co jest dla Was w Lesznie najważniejsze. Dlaczego dobrze nam się tutaj mieszka, gdzie najbardziej lubicie przebywać? Jakie inicjatywy są Waszymi ulubionymi? 

Przygotowaliśmy dla Was  konkursy i zabawy, które będą wymagały poszerzenia swojej wiedzy na temat miejscowości w której mieszkacie:) Będzie to na pewno ciekawa lekcja zarówno dla młodszych i starszych. 

Śledźcie nasza stronę i profil na FB Leszczyńskie NGO - do końca lutego  będziemy Was zachęcać do zakochania się w naszym pięknym mieście, a przy okazji możecie wygrać zestawy gadżetów z logiem Aktywnego Obywatelskiego Leszna!

Poprzednie edycje: 

Zakochaj się w Lesznie jak MY - edycja pierwsza - 2017

Inauguracyjna edycja akcji składała się z dwóch części. W pierwszym etapie uczestnicy mieli za zadanie wykonanie fotografii z ukochaną osobą w Lesznie, bądź sfotografowanie wybranego przez siebie miejsca w naszym mieście. Następnie nadesłane zdjęcia zostały opublikowane na FanPage Leszczyńskie NGO na serwisie Facebook, gdzie mieszkańcy za pomocą kliknięć „Lubię To!” wybrali najciekawsze według nich fotografie. Laureaci, czyli autorzy trzech prac z największą liczbą polubień zostali zaproszeni do gabinetu Prezydenta Miasta Leszna na specjalne podsumowanie kampanii oraz wręczenie nagród.

Nadesłane prace - https://leszno.pl/Zakochaj_sie_w_Lesznie_JAK_MY_-_Glosowanie.html

Podsumowanie I edycji kampanii - https://leszno.pl/Zakochaj_sie_w_Lesznie_JAK_MY_-_rozstrzygniecie_.html

 

Dodatkowo, w ramach kampanii pojawiło się VI galerii fotograficznych, pokazujących Leszno w kilku sceneriach, m.in. latem, jesienią, zimą, czy z lotu ptaka oraz nagrany został specjalny materiał filmowy ukazujący Leszno, nagrany za pomocą drona.

Fotografie:

Część I – „Spacer z aparatem po Lesznie”

Część II „Spacer z aparatem po Lesznie II”

Część III – „Leszno z lotu ptaka”

Część IV – „Park im. Jana Jonstona”

Część V – „Jesień”

Część VI – „Święta w Lesznie”

Film

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas