twitter instagram YouTube

2019-09-17
Drzwi Otwarte - Wtorek

Drzwi Otwarte - Wtorek

W drugim dniu Tygodnia Obywatelskiego podczas akcji Aktywne Obywatelskie Leszno wiele ciekawych atrakcji przygotowały organizacje pozarządowe, leszczyńskie instytucje oraz firmy zaangażowane społecznie.

Od godziny 7:30 do godziny 20:00 na mieszkańców Leszna czekać będzie dzisiaj wiele atrakcji. Odbędą się między innymi: konsultacje, spotkania, warsztaty, zajęcia, treningi, występy artystyczne i inne ciekawe atrakcje zaplanowane przez organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz leszczyńskie instytucje.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej proponuje zwiedzanie z przewodnikiem Ceiepłowni "Zatorze". Podczas zwiedzania odbęda się również warsztaty, w trakcie których dzieci w wieku szkolnym będą mogły przeprowadzać eksperymenty w oparciu o prawa fizyki i chemii.

Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w warsztatach z rysunku i malarstwa, a także uczestniczyć w zajęciach językowych.

Miłośnicy sportu mogą skorzystać z bezpłatnych porad trenerów, dietetyków, skorzystać z bezpłatnych treningów, a także dokonać analizy składu ciała. 

Będzie także możliwość obejrzenia prezentacji zeszytów literackich oraz wystaw artystycznych. Od godziny 10:00 będzie można także sprawdzić co kryją kulisy Teatru Miejskiego. 

 

 

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas