twitter instagram YouTube

Aktualności Zakochaj się (jak MY) 2017

Zakochaj się w Lesznie JAK MY – rozstrzygnięcie!
09 marca 2017

Zakochaj się w Lesznie JAK MY – rozstrzygnięcie!

W czwartkowe południe w gabinecie Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka odbyło się oficjalne podsumowanie konkursu fotograficznego „Zakochaj się w Lesznie – JAK MY”, na którym nagrodzono laureatów walentynkowej zabawy. Polegała ona na sfotografowaniu swojego ulubionego miejsca w naszym mieście.

Podsumowanie konkursu walentynkowego
01 marca 2017

Podsumowanie konkursu walentynkowego

„Zakochaj się w Lesznie – jak My” taki był tytuł ogłoszonego przez nas z okazji Święta Zakochanych konkursu. Chodziło nam co prawda o miłość do naszego Miasta, ale przecież nie od dziś wiadomo, że każdy takie „swoje ukochane zakątki” ma. Czas zatem na oficjalne podsumowanie!

Zakochaj się w Lesznie JAK MY - Głosowanie
15 lutego 2017

Zakochaj się w Lesznie JAK MY - Głosowanie

Ruszyła druga, decydująca część naszego walentynkowego konkursu, polegającego na pokazaniu swojej miłości i przywiązania do Leszna. Polega ona na głosowaniu na nadesłane zdjęcia w serwisie społecznościowym Facebook, na profilu LeszczyńskieNGO. Głosować można do niedzieli 19 lutego.

W Lesznie zakochani. Nasze miejsca
13 lutego 2017

W Lesznie zakochani. Nasze miejsca

Każdy z nas ma w Lesznie jakieś swoje ukochane miejsce. My też, właściwie to nawet nie jedno. Zapraszamy Was do włączenia się w zabawę „Zakochaj się w Lesznie – Jak My!”. Jedni lubią spacery, inni wolą usiąść i delektować się krajobrazem. W Lesznie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest sporo ciekawych i urokliwych zakątków. W wielu z nich działają nasze leszczyńskie organizacje pozarządowe i praktycznie przez cały rok korzystają z nich mieszkańcy Leszna.

Zakochaj się w Lesznie - jak MY!
10 lutego 2017

Zakochaj się w Lesznie - jak MY!

Zbliżają się Walentynki, dlatego przygotowaliśmy dla Was ciekawą zabawę. Zakochanym można być nie tylko w drugiej osobie, ale też w miejscach. My proponujemy Wam zakochanie się…w Lesznie. Niech to będzie Wasza randka z miastem.

Napisz do nas