twitter instagram YouTube

2018-02-22
Newsletter

Newsletter Miasta Leszna- NGO

 
Usługa „Newsletter Miasta Leszna - NGO" umożliwia osobom zainteresowanym automatyczne otrzymywanie informacji o mieście oraz działających w nim organizacjach pozarządowych.

Korzystanie z usługi jest dobrowolne i bezterminowe.
W celu świadczenia usługi Prezydent Miasta Leszna pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
Zarejestrowana osoba w każdym czasie ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych podczas rejestracji.
W celu zarejestrowania się prosimy o wprowadzenie w poniższym formularzu adresu e-mail. Po naciśnięciu przycisku wyślij na podany adres zostanie przesłany link, którego kliknięciem należy potwierdzić zapisanie do newsletter. Użytkownik może kierować reklamacje w sprawach związanych z korzystaniem z usługi na adres poczty elektronicznej: ngo@leszno.pl
Administratorem danych jest Miasto Leszno reprezentowane przez Prezydenta Miasta Leszna z siedzibą przy ul. K, Karasia 15 w Lesznie. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez administratora danych wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Miasta Leszna - NGO". Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej, przez Miasto Leszno reprezentowane przez Prezydenta Miasta Leszna z siedzibą w Lesznie przy ul. K. Karasia 15, w celu korzystania usługi „Newsletter Miasta Leszna - NGO”, a także zapoznałem/zapoznałam się z zawartym powyżej pouczeniem.

Chcesz być informowany o nowościach na stronie ngo.leszno.pl - zapisz się na nasz newsletter:

 

Proszę wypełnić wymagane pola
...
Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas