twitter instagram YouTube

2018-05-25
Zasady dodawania wpisów

Zasady dodawania wpisów na ngo.leszno.pl

W celu promocji wydarzeń oraz aktywności należy wysłać zredagowane treści na adres e-mail: ngo@leszno.pl (pomocny formularz POBIERZ), bardzo mile widziane jest dodawanie grafik związanych z promowanym wydarzeniem.

Redakcja nie odpowiada za treść przesłanych wiadomości oraz zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania przesłanych tekstów lub ich nieopublikowania bez podania przyczyny.

Wysyłający oświadcza, że przysługują mu prawa autorskie do zamieszczanego tekstu oraz prawa autorskie do zamieszczanych zdjęć i filmów oraz ma zgodę osób przedstawionych do publikacji ich wizerunku.

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu ngo.leszno.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.

Redakcja portalu www.ngo.leszno.pl

ul. Słowiańska 16, pok. nr 8 (I piętro)
64-100 Leszno

Chcesz się z nami skontaktować? Masz pytania?

Napisz na adres e-mail: ngo@leszno.pl

Zadzwoń pod numer 65 537 36 79 lub 65 537 36 88

Odwiedź nas w biurze.

Jeśli chcesz dodać wydarzenie do kalendarza możesz to zrobić samodzielnie: (opcja „dodaj wydarzenie”).

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie drobne do serwisu ngo.leszno.pl zrób to  samodzielnie: (opcja „dodaj ogłoszenie”).


Uwaga! nie zamieszczamy ogłoszeń przesyłanych w inny sposób!

Jeśli masz pytania dotyczące patronatu medialnego, napisz na adres: ngo@leszno.pl

Jeśli poszukujesz materiałów promocyjnych wejdź na zakładkę infografiki

Jeśli zauważyłeś/aś błąd techniczny na stronie poinformuj nas o nim i napisz na adres: ngo@leszno.pl

A może reprezentujesz firmę, która ma ciekawe usługi i produkty dla stowarzyszeń i fundacji i innych podmiotów ekonomii społecznej?

PROMOCJA DZIAŁAŃ  NGO

Współpraca pomiędzy Miastem Leszno, a organizacjami pozarządowymi odbywać się może również poprzez udostępnianie nośników promocyjnych na wydarzenia społeczne organizowane przez III sektor.

Nośniki będące w dyspozycji Miasta głownie administrowane są przez Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Leszna, osobą do kontaktu jest pani Magdalena Urbaniak (tel. 65 526 46 45, e-mail: rozwoj@leszno.pl)

 

DODAWANIE OGŁOSZEŃ PRZEZ  NGO

Prosty i szybki sposób informowania o działaniach Twojej organizacji

Chcesz regularnie informować o działaniach Twojej organizacji? Możesz to robić dodając wiadomości i ogłoszenia w portalu ngo.leszno.pl

Co warto wiedzieć?

 • Publikujemy ogłoszenia, których adresatem lub bezpośrednim nadawcą są leszczyńskie organizacje pozarządowe lub grupy nieformalne 

Ogłoszenia niespełniające tego warunku usuwamy. Wyjątek stanowią oferty pracy, staży, praktyk kierowane do grup defaworyzowanych.

Redakcja nie odpowiada za treść wiadomości.

Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania tekstów lub ich nieopublikowania bez podania przyczyny.

Dobrowolne przysłanie tekstu do publikacji oznacza przeniesienie praw autorskich na redakcję portalu, co oznacza, że ma ona prawo do publikowania tekstu na stronach portalu www.ngo.leszno.pl.  Redakcja zakłada ponadto, że osoba przysyłająca tekst do publikacji zgadza się na wykorzystania go w innych nośnikach. Osobiste prawa autorskie pozostają oczywiście przy autorze (autorce) tekstu.

Kiedy i gdzie dodać wiadomość?

Prezentacje i projekty leszczyńskich NGO:

Tutaj możesz dodać opis swojej działalności, pokazać podejmowane inicjatywy w Lesznie, zrobić wywiad z ciekawą osobą, napisać reportaż, zaprosić na konferencję, szkolenie, warsztaty lub akcję organizowaną przez Waszą organizację.

Zaproszenia należy przesyłać z kilkudniowym wyprzedzeniem, tak aby mogły pojawić się na stronie przed ich terminem realizacji.

Jeżeli chcesz, aby działalność Waszej organizacji pojawiła się na stronie ngo.leszno.pl należy wypełnić formularz

Zdjęcia warto podpisać – co przedstawiają, kto jest ich autorem/autorką.

Ważne, aby wpisywać poprawne dane organizatora/organizacji pozarządowej - dane te mogą posłużyć zainteresowanym do skontaktowania się z organizatorem.


Ogłoszenia:

Oferty pracy, staży, praktyk, wolontariatu,  usług, lokali, prośby o przekazanie 1% lub rzeczy, komunikaty o likwidacji organizacji i wynikach zbiórek publicznych, serdeczności, dodawaj jako ogłoszenie drobne.

Zdjęcia warto podpisać – co przedstawiają, kto jest ich autorem/autorką.

Ważne, aby wpisywać poprawne dane organizatora/organizacji pozarządowej - dane te mogą posłużyć zainteresowanym do skontaktowania się z organizatorem.

Kalendarz wydarzeń

Serwis umożliwia dodanie informacji o wydarzeniu organizowanym głównie przez leszczyńskie NGO. Organizujesz jakieś wydarzenie, koncert, szkolenie, mecz sportowy dodaj informacje o nim do kalendarza.

Baza NGO

Serwis umożliwia dodanie się na bazy Organizacji Pozarządowych. Jeśli ktoś szuka Twojej organizacji w internecie - na pewno trafi do bazy leszczyńskich NGO. Od Ciebie zależy, jakie informacje tutaj znajdzie.

Prowadzisz profil organizacji na Facebooku, Twitterze lub kanał na YouTube? Umieść ich adresy w profilu Twojej organizacji, a publikowane tam treści będą widoczne również w bazie NGO.

Właścicielem i administratorem serwisu www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html jest Miasto Leszno.

Baza służy informowaniu i promocji działalności stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych oraz podmiotów, których działalność związana jest z sektorem pozarządowym i inicjatywami obywatelskimi. Serwis www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html umożliwia szukanie i lokalizowanie organizacji pozarządowych  w celu uzyskania informacji o ich danych teleadresowych oraz działalności.

Dane organizacji pozarządowych prezentowane w serwisie www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html mogą być wykorzystywane z pewnymi ograniczeniami. Każdy użytkownik zamierzający korzystać z serwisu www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html zobowiązany jest do stosowania poniższych zasad:

 1. Użytkownik ma prawo do wykorzystania danych z serwisu www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html w celach informacyjnych i na własny użytek osobisty lub w celach społecznie użytecznych.
 2. Dane prezentowane w serwisie www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html nie mogą być publiczne udostępniane (np. poprzez umieszczanie ich na własnej stronie www) ani wykorzystane do tworzenia innych baz danych bez wiedzy i zgody Miasta Leszna
 3. Niedozwolone jest odpłatne udostępnianie informacji uzyskanych z serwisu www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html wykorzystanie danych w celu prowadzenia działalności zarobkowej lub uzyskania innych korzyści majątkowych.
 4. Dostępność w serwisie www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html danych teleadresowych do organizacji i instytucji nie jest równoznaczne z wyrażeniem przez nie zgody na otrzymywanie niezamówionej korespondencji. Dane zamieszczone w serwisie www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html nie mogą być wykorzystane do składania ofert handlowych poprzez tradycyjną lub e-mailową korespondencję seryjną.
 5. Dozwolony jest dostęp do serwisu www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html za pomocą przeglądarki internetowej. Niedozwolone jest natomiast korzystanie z każdego innego oprogramowania nie będącego przeglądarką internetową. Użytkownik nie może kopiować danych z serwisu www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne oraz pobierać całości lub istotnej co do jakości lub ilości części danych umieszczonych w serwisie bazy.ngo.pl.

Miasto Leszno  nie ponosi odpowiedzialności za działania podmiotów prezentowanych w serwisie www.ngo.leszno.pl/Baza_NGO.html

Jakich wiadomości nie publikujemy?

Na stronach portalu www.ngo.leszno.pl nie publikujemy:

 • informacji niezwiązanych z działalnością organizacji pozarządowych
 • informacji nawołujących do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących, seksistowskich itp.)
 • informacji ściśle politycznych, służących propagowaniu danej opcji politycznej
 • informacji ściśle komercyjnych
 • informacji łamiących ustawę o danych osobowych
 • informacji skopiowanych ze stron gazet, portali itp., jeśli nadawca nie ma do nich praw autorskich (wyjątkiem są informacje publiczne)
 • informacji naruszających dobra osobiste, obraźliwych i wulgarnych
 • próśb o wsparcie finansowe.
 • informacji niepełnych, tj. anonimowych
 • informacji nieaktualnych.

 

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas