2022-02-18
Bieg Charytatywny i Maraton Fitness dla Pauliny Wojtkowiak

PRZYPOMINAMY! Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Bieg Charytatywny i Maraton Fitness dla Pauliny Wojtkowiak! Szczegóły w newsie!
Zachęcamy do wspólnego, aktywnego spędzenia niedzieli! Jest to również doskonała okazja, by pomóc Paulinie Wojtkowiak, która zbiera środki na leczenie.. Leszczynianka walczy z chorobą nowotworową trzonu szyjki macicy, który został zdiagnozowany w 2020 roku.
W jaki sposób można pomóc?
- Biorąc udział w biegu. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę - 20 lutego 2022 r., o godzinie 10:00, w Karczmie Borowej, na Polanie Trzech Dębów. Do pokonania jest 5 kilometrów! Dystans można pokonać biegiem, można ją przejść z kijkami lub przejechać rowerem! Stopień zaawansowania sportowego nie ma znaczenia! Każdy może wziąć w nim udział! Wpisowe wynosi: 30 zł! - Na bieg zapisać się można w Joker Leszno Fitness & Siłownia, ul. Fabryczna 15, Leszno 65 525 12 05!
- Biorąc udział w Maratonie Fitness. Odbędzie się on również w niedzielę - 20 lutego 2022r., jednak w godzinach późniejszych - o 13:00, w Siłowni Joker przy ul. Fabrycznej 15. Wpisowe wynosi: 30 zł!
- Wpłacając pieniądze na zbiórkę: pomagam.pl - Zbiórka dla Pauliny
- Biorąc udział w licytacjach na platformie facebook: Licytacje dla Pauliny - facebook.pl
- Biorąc udział w wydarzeniu ONLINE - Charytatywny Event dla Pauliny - Wydarzenie online dla Pauliny - facebook
W czasie niedzielnego wydarzenia będzie można zakupić również wypieki do kawy! Cała kwota z wpisowych i ze sprzedaży słodkości przeznaczona będzie na leczenie Paulinki!