twitter instagram YouTube

2024-02-12
Zakochaj się w Lesznie jak MY edycja 2024

Zakochaj się w Lesznie jak MY edycja 2024

Luty to miesiąc, w którym obchodzimy Walentynki, czyli święto zakochanych. My proponujemy Wam zakochanie się w ...Lesznie. Czekajcie cierpliwie na nasze Walentynkowe zabawy – startujemy w środę, 14 lutego.

Czy zgadzacie się z nami, że można pokochać nie tylko inną osobę, ale również swoje miasto? Ponownie zachęcamy was do odkrycia miłości... do Leszna. Niech to spotkanie z miastem będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Poprzez inicjatywę "Zakochaj się w Lesznie jak MY" pragniemy was zainspirować do spojrzenia na nasze miasto z zupełnie nowej perspektywy. Codziennie przechodzimy obok jego ulic w pośpiechu, zmierzając do pracy czy szkoły, ale teraz chcielibyśmy, abyście na chwilę zwolnili, rozejrzeli się dookoła i zastanowili się, co Leszno oznacza dla was najważniejsze. Co sprawia, że życie w nim jest tak przyjemne? Gdzie najchętniej spędzacie czas? Jakie inicjatywy są dla was szczególnie istotne?

Przygotowaliśmy dla Was zabawy, które pozwolą Wam jeszcze lepiej poznać nasze miasto. To będzie fascynująca lekcja zarówno dla młodszych, jak i starszych mieszkańców.

Rozpoczynamy naszą coroczną inicjatywę "Zakochaj się w Lesznie jak MY" już w środę, 14 lutego.

Śledźcie naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku "Leszczyńskie NGO" – do 21 lutego będziemy was zachęcać do odkrywania piękna naszego miasta, a przy okazji będziecie mieli szansę zdobyć magnes „I love Leszno” lub „I love Pozarządowe Leszno”, kalendarz biurkowy, EKO torba, brelok, opaska silikonowa, koszulka oraz długopis. Regulamin zabaw dostępny jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy was do wzięcia udziału w naszej akcji.
 
 

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas